16 maj, 2017 Dodane przez: Konrad Potiomkin W: Sesje Lunalove

Sesja zdjęciowa z chustami Terzetto i Flora

Pomimo problemów z pogodą wreszcie udało się Paniom z Kutna zrealizować sesję zdjęciową dla naszego przedsiębiorstwa, za która serdecznie dziękujemy w imieniu marki LunaLove oraz strony lunababy.pl. Sesja wyszła naprawdę bardzo ładnie 

Pomimo faktu, że co niektóre wiązania nie są wykonane poprawnie serdecznie Paniom dziękujemy za udział w Sesji. Niestety nie mogliśmy osobiście pojawić się z naszym doradcą, aby służyć poradą i pomocą przy wiązaniach, czy poprawić błędy, mamy jednak nadzieję że to nie będzie stać nikomu na przeszkodzie i nie zrazi nikogo do chustonoszenia :) Przy następnych sesjach postaramy się być osobiście.

Udział w sesji był dobrowolny, bez żadnego wybierania osób, ponieważ chodziło nam nie tylko o promocję marki, ale również o naturalność, bliskości i noszenia w chustach, które jeszcze nie jest wszechobecne w Polsce. Niestety są miasta, w których brakuje Mam chustujących i świadomości jak ważna jest bliskość w pierwszych latach życia dziecka. Tak więc mamy nadzieję, że nasza Sesja wspomoże rozreklamować noszenie w chustach w mieście Kutno i przy okazji zachęci wszystkich do zakupu naszych produktów. 

Przy okazji przypominamy, wszystkim osobą zamieszkującym powiat Częstochowski i miasto Częstochowę, że w Naszym mieście mamy już kilku doradców noszenia w chustach i nosidłach miękkich, z którymi możecie porozmawiać lub umówić się na szkolenie indywidualne. 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom oraz Pani fotograf, dziękujemy

Team lunababy.pl 

Collage z sesji zdjęciowej LunaLove, wykonanej przez fotomoniki.pl
Lunalove terzetto grass chusta
Lunalove flora strawberry chusta kółkowa
Lunalove flora rouge chusta kółkowa
Terzetto lime chusta długa
Terzetto orange chusta długa
lunalove flora jeans
lunalove terzetto chusty