Współpraca biznesowa 

Lunababy.pl

Informacja dla sklepów stacjonarnych i sklepów On-line

Sklep internetowy lunababy.pl jest właśnością firmy PPHU Multiplan z siedzibą w Częstochowie. Nasze przedsiębiorstwo jest producentem chust pod marką LunaLove, pod tą marką produkujemy również nosidła, odzież dla mam noszących oraz karmiących piersią, rękodzieła dla dzieci i wiele innych produktów oraz akcesoriów. Dodatkowo na sklepie znajdziecie produkty innych producentów, które nie są objęte warunkami współpracy.

WAŻNE: Nie podejmujemy współpracy na sprzedaż produktów Specjalnych tzw. "rękodzieł" ze względu na długi czas wykonania. Jeżeli jesteście zainteresowani sprzedażą, dystrybucją, sprzedażą komisową lub na zasadach dropshippingu naszych produktów, prosimy o kontakt z działem handlu (dane kontaktowe poniżej). 

Współpraca na zasadach Dropshippingu

Podejmujemy się współpracy na zasadach dropshippingu z zarejestrowanymi podmiotami gospodarczymi na terenie Polskich oraz Państw członkowski Unii Europejskiej. W przypadku przedsiębiorstw zarejestrowanych w innych krajach proces weryfikacji może być wydłużóny do 30dni, jak również właściciel sklepu ma prawo do odmowy współpracy. W przypadku Dropshippingu oferujemy wysokie zniżki, jednakże płatność dokonywana jest podczas składania zamówienia. Dane adresowe proszę o wpisanie w dodatkowych informacjach do zlecenia lub przesłać drogą mailową. 

Pozostałe formy współpracy

  • umowa dystrybucyjna (hurtownie i/lub sieci sklepów)
  • umowa komisowa (tylko w przypadku sklepu stacjonarnych)