Współpraca biznesowa 

Lunababy.pl

Informacja dla sklepów stacjonarnych i sklepów On-line

Sklep internetowy lunababy.pl jest właśnością firmy PPHU Multiplan z siedzibą w Częstochowie. Nasze przedsiębiorstwo jest producentem chust pod marką LunaLove, pod tą marką produkujemy również nosidła, odzież dla mam noszących oraz karmiących piersią, rękodzieła dla dzieci i wiele innych produktów oraz akcesoriów. Dodatkowo na sklepie znajdziecie produkty innych producentów, które nie są objęte warunkami współpracy. Wszystkie nasze produkty znajdziecie Państwo Tutaj.

WAŻNE: Nie podejmujemy współpracy na sprzedaż produktów Specjalnych tzw. "rękodzieł" ze względu na długi czas wykonania. Jeżeli jesteście zainteresowani sprzedażą, dystrybucją, sprzedażą komisową lub na zasadach dropshippingu naszych produktów, prosimy o kontakt z działem handlu (dane kontaktowe poniżej). 

 

Informacja dla doradców

Jeżeli jesteś doradcą noszenia w chustach i nosidłach miękkich z jednej ze Szkół, możesz liczyć na zniżkę dla doradców lub program zakupowy. Zniżki oraz informacje dotyczące programu ustalane są indywidualnie z każdym z doradców, dlatego też nie umieszczamy informacji dot. progów oraz wartości zniżek. 

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zniżkami lub dołączeniem do programu zakupowego, prosimy o przesłanie na w/w adres e-mail skanu certyfikatu lub innego potwierdzenia odbytego szkolenia oraz w temacie proszę wpisać Doradca - Twoje imię i nazwisko

WAŻNE - zniżki dotyczą tylko i wyłącznie produktów marki LunaLove 

Informacja dla osób aktywnych społecznie, blogujących i lubiących wyzwania

Dla wszystkich chętnych posiadamy program afiliacyjny oraz program partnerski, nie ważne czy jesteś doradcą, blogerem czy osobą udzielającą się społecznie, czy zwykłym klientem, u nas możesz liczyć na zniżki i upusty dając od Siebie trochę czasu i poświęcenia.

Dla każdej osoby, która założy konto klienta posiadamy program afiliacyjny - rób zakupy przez Swoje konto klienckie i zbieraj punkty, 10pkt to odzyskana 1zł. Po zebraniu minimalnej wartości puntów (50 punktów) możesz je wymienić na voucher do wykorzystania przy zakupie chust naszej produkcji.

Dodatkowo wszyscy klienci, którzy dokonali przynajmniej dwukrotnych zakupów w sklepie lunababy.pl mogą korzystać z programu polecającego, co to oznacza?, że będziecie mogli wysłać swoim znajomym link polecający, gdy znajomi dokonają zakupów otrzymają specjalną zniżkę, która też w formie vouchera trafi do Was, więcej informacji znajdziecie, po uzyskaniu dostępu do programu w zakładkach Swojego konta klienta.